Uživatelské jméno
Heslo
Zapomenuté heslo
Přihlásit
Untitled

Dobrý den,

jsem velice ráda, že jste zavítali na naše internetové stránky. Naše outsourcingová společnost, kterou tvoří tým zkušených specialistů, je připraven řešit Vaše starosti související s podnikáním v České republice v oblastech ekonomických, mzdových, účetních, daňových, marketingových, ale také právních i obecných. Jak tvrdíme, naše společnost je tak dobrá, jak je dobrý její nejhorší pracovník. Proto se staráme o to, aby všichni naši specialisté byli na velmi profesionální úrovni, aby byli pravidelně školeni a především, aby při všech činnostech kladli důraz na spokojenost zákazníka. Doufám, že přijmete pozvání do naší společnosti, kde Vás uvítáme příjemným prostředím s maximálním komfortem, dobrou náladou a vynikající kávou. Věřím, že se stanete naším dalším spokojeným zákazníkem.

Martina Baselová,
jednatelka společnosti

Účetní a finanční služby

Externí zpracování účetnictví nabízí klientovi možnost zbavit se starostí a problémů při podnikání a umožňuje se plně soustředit na vývoj své společnosti. Klientům nabízíme vysokou kvalitu poskytovaných služeb, stále doplňované odborné znalosti kvalifikovaných pracovníků.

Mzdové služby

Nabízíme nejen zpracování mezd, ale i poradenství jak nastavit mzdovou politiku firmy, optimalizaci mzdových a sociálních nákladů a navíc také pomoc v otázkách personalistiky popř. vnitropodnikových pravidel pro personální a mzdovou oblast.

Daňové poradenství

Daňové poradenství je řešení aktuálních daňových problémů klienta, optimalizace daňové zátěže a správnost posouzení jednotlivých aspektů podnikání z hlediska daňových zákonů. Tato činnost vyžaduje nejen odbornost, ale i praktické zkušenosti z jednání s finančními úřady.

Ostatní poradenství

Jednou z nejdůležitějších funkcí účetnictví je poskytovat podklady pro manažerské rozhodování. Ekonomické analýzy a strukturované informace umožní klientovi zvolit optimální firemní strategii a tím i zvyšovat zisky. Velkou úsporou času pro klienta je také nabídka zastupování na úřadech.

Auditorské a právní služby

Součástí naší nabídky jsou i specializované služby typu auditu nebo právních úkonů. Můžeme nabídnout komplexní služby začínajícím podnikatelům včetně zřízení podnikání a registračních úkonů. Zavedeným firmám můžeme zajistit pomoc v oblasti obchodního popř. pracovního práva.

Výhody pro Vás

Kdo je podnikatel, má především podnikat. To ostatní nechte na nás. Jsme pojištěni, platíme veškeré penále. Vyzkoušejte nás, zaručujeme Vaši spokojenost. Naše příjemné jednání je naší samozřejmostí. Účetnictví a daně u nás = Vaše prosperita!

Aktualní informace
19.10.2016
Od 1.12.2016 přichází nová povinnost evidovat přijaté platby v režimu Elektronické evidence tržeb (EET). .
Systém ...
Celý článek
1.9.2016
Od ledna 2017 by měla daňová sleva na druhé a třetí dítě opět poposkočit vzhůru. .
Pro rodiny s jedním dítětem ...
Celý článek
30.12.2015
Minimální mzda se od 1. 1. 2016 zvýší na 9 900 korun za měsíc, nebo 58,70 za hodinu.
Pro většinu zaměstnanců ...
Celý článek